LM113-311.04M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
LM113-311.04M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM113-311.04M-T
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 311.04MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: LM113-311.04M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LM113-311.04M-T specifikacijos
Dalies numeris LM113-311.04M-T Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 311.04MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 9040 pcs Duomenų lapas LM113-311.04M-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija LM113
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.077" (1.95mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 311.04MHz Išsamus aprašymas 311.04MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -