LM113-425.0M-T
Connor-WinfieldConnor-Winfield
LM113-425.0M-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LM113-425.0M-T
Gamintojas / Gamintojas: Connor-Winfield
Prekės aprašymas OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD
Duomenų lapai: LM113-425.0M-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
250 pcs
  • Pranešimas
LM113-425.0M-T specifikacijos
Dalies numeris LM113-425.0M-T Gamintojas Connor-Winfield
apibūdinimas OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 8323 pcs Duomenų lapas LM113-425.0M-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.3V Įveskite XO (Standard)
Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Serija LM113
Reitingai - Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 6-SMD, No Lead Išvestis LVDS
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.077" (1.95mm)
Funkcija Enable/Disable Dažnio stabilumas ±25ppm
Dažnumas 425MHz Išsamus aprašymas 425MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Dabartinis - tiekimas (maks.) 75mA Dabartinis - tiekimas (išjungtas) (maks.) -
Bazinis rezonatorius Crystal
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LM113-425.0M
LM113-425.0M
Gamintojai: Connor-Winfield
apibūdinimas: OSC XO 425.000MHZ LVDS SMD
Sandelyje: 5521 pcs
parsisiųsti: LM113-425.0M.pdf
RFQ
LM113H/NOPB
LM113H/NOPB
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC VREF SHUNT 1.22V TO46-2
Sandelyje: 5772 pcs
parsisiųsti:
RFQ
LM117H
LM117H
Gamintojai: N/A
apibūdinimas: IC REG LIN POS ADJ 1.5A TO39-3