KPT02E16-26PW
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E16-26PW
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E16-26PW.pdf
  • Pranešimas
KPT02E16-26PW specifikacijos
Dalies numeris KPT02E16-26PW Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2346 pcs Duomenų lapas KPT02E16-26PW.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E16-26PW
KPT02E1626PW
Orientacija W Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E16-26PF80
KPT02E16-26PF80
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 4776 pcs
parsisiųsti: KPT02E16-26PF80.pdf
RFQ
KPT02E16-26PDVA206
KPT02E16-26PDVA206
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Sandelyje: 1412 pcs
parsisiųsti: KPT02E16-26PDVA206.pdf
RFQ
KPT02E16-26PWEW
KPT02E16-26PWEW