KPT02E16-26PDV
CannonCannon
Cannon
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E16-26PDV
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E16-26PDV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
KPT02E16-26PDV specifikacijos
Dalies numeris KPT02E16-26PDV Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1494 pcs Duomenų lapas KPT02E16-26PDV.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E16-26PDV
KPT02E1626PDV
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva Olive Drab
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
KPT02E16-26PEW
KPT02E16-26PEW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Sandelyje: 2869 pcs
parsisiųsti: KPT02E16-26PEW.pdf
RFQ
KPT02E16-23SW
KPT02E16-23SW
Gamintojai: Cannon
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 23POS SOLDER CUP
Sandelyje: 2058 pcs
parsisiųsti: KPT02E16-23SW.pdf
RFQ
KPT02E16-26PDVA206
KPT02E16-26PDVA206
parsisiųsti: KPT02E16-26PDVA206.pdf
KPT02E16-26P
KPT02E16-26P
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP