KPT02E16-26PEX
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E16-26PEX
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER
Duomenų lapai: KPT02E16-26PEX.pdf
  • Pranešimas
KPT02E16-26PEX specifikacijos
Dalies numeris KPT02E16-26PEX Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS GOLD SOLDER "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2433 pcs Duomenų lapas KPT02E16-26PEX.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 8-33 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Pozicijų skaičius 26
Montavimo tipas Panel Mount, Through Hole Montavimo funkcija Flange
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Resistant funkcijos -
Tvirtinimo tipas Bayonet Lock Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Dabartinis įvertinimas 7.5A Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)