KPT02E16-26PZ
Produkto peržiūra
Dalies numeris: KPT02E16-26PZ
Gamintojas / Gamintojas: Cannon
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP
Duomenų lapai: KPT02E16-26PZ.pdf
  • Pranešimas
KPT02E16-26PZ specifikacijos
Dalies numeris KPT02E16-26PZ Gamintojas Cannon
apibūdinimas CONN RCPT MALE 26POS SOLDER CUP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2382 pcs Duomenų lapas KPT02E16-26PZ.pdf
Įtampos įvertinimas 600VAC, 850VDC Nutraukimas Solder Cup
Ekranavimas - Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-26 "Shell" medžiaga Aluminum Alloy
"Shell Finish" Olive Drab Cadmium Serija KPT
Pakuotė Bulk Kiti vardai IKPT02E16-26PZ
KPT02E1626PZ
Orientacija Z Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C
Pozicijų skaičius 26 Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
funkcijos - Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Išsamus aprašymas 26 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold Dabartinis įvertinimas 7.5A