R9D4400UDC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R9D4400UDC
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas 600VDC 400A NF 4P SWITCH
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 48 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 48 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R9D4400UDC specifikacijos
Dalies numeris R9D4400UDC Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas 600VDC 400A NF 4P SWITCH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 48 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Įveskite Switch
Serija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Dabartinis 400A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
R9D3100UDC
R9D3100UDC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: 600VDC 100A NF 3P SWITCH
Sandelyje: 217 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15220
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: DISCONNECT SWITCH 7 POLE
Sandelyje: 7653 pcs
parsisiųsti:
RFQ
apibūdinimas: 600VDC 400A NF 3P SWITCH