R9D3200UDC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R9D3200UDC
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas 600VDC 200A NF 3P SWITCH
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 118 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 118 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R9D3200UDC specifikacijos
Dalies numeris R9D3200UDC Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas 600VDC 200A NF 3P SWITCH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 118 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Įveskite Switch
Serija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Dabartinis 200A