R9D3100UDC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R9D3100UDC
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas 600VDC 100A NF 3P SWITCH
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 217 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 217 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R9D3100UDC specifikacijos
Dalies numeris R9D3100UDC Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas 600VDC 100A NF 3P SWITCH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 217 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Įveskite Switch
Serija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Dabartinis 100A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
LTFD0101ZX1
LTFD0101ZX1
Gamintojai: Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas: FUSE HOLDER 80VDC 100A TLS
Sandelyje: 1061 pcs
parsisiųsti: LTFD0101ZX1.pdf
RFQ
Gamintojai: Altech Corporation
apibūdinimas: PV SWITCH DISCONNECTOR2P UP TO 1
Sandelyje: 976 pcs
parsisiųsti:
RFQ
R9D3200UDC
R9D3200UDC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: 600VDC 200A NF 3P SWITCH