R9D4200UDC
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: R9D4200UDC
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas 600VDC 200A NF 4P SWITCH
Duomenų lapai:
Akcijų būklė 108 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 108 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
R9D4200UDC specifikacijos
Dalies numeris R9D4200UDC Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas 600VDC 200A NF 4P SWITCH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 108 pcs Duomenų lapas
Įtampa 600V Įveskite Switch
Serija - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
Dabartinis 200A
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
ER4-200N3PB
ER4-200N3PB
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: SWITCH COMPONENT HANDLE BLACK
Sandelyje: 50 pcs
parsisiųsti: ER4-200N3PB.pdf
RFQ
Gamintojai: American Electrical, Inc.
apibūdinimas: SWITCH DISCONNECT 80A 600V BLACK
Sandelyje: 6013 pcs
parsisiųsti: 19206-11.pdf
RFQ
R9D3100UDC
R9D3100UDC
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: 600VDC 100A NF 3P SWITCH
Sandelyje: 217 pcs
parsisiųsti:
apibūdinimas: 600VDC 100A NF 4P SWITCH
Sandelyje: 140 pcs
parsisiųsti:
TPCDS-D-SMC2
TPCDS-D-SMC2
apibūdinimas: SWITCH DISCONNECT 3-125A 80VDC