FWH-.250A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-.250A6F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWH-.250A6F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 250MA 500VAC 3AB
Duomenų lapai: FWH-.250A6F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
FWH-.250A6F specifikacijos
Dalies numeris FWH-.250A6F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 250MA 500VAC 3AB "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6134 pcs Duomenų lapas FWH-.250A6F.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 500V Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Serija FWH Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 3AB, 3AG, 1/4" x 1-1/4"
Kiti vardai 283-4606
FWH--250A6F
FWH-.250A6F-ND
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 0.01 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 250mA