FWH-015A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-015A6F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWH-015A6F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC
Duomenų lapai: FWH-015A6F.pdf
  • Pranešimas
FWH-015A6F specifikacijos
Dalies numeris FWH-015A6F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 15A 600VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4257 pcs Duomenų lapas FWH-015A6F.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 44
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 15A