FWH-016A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-016A6F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWH-016A6F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 16A 600VAC
Duomenų lapai: FWH-016A6F.pdf
  • Pranešimas
FWH-016A6F specifikacijos
Dalies numeris FWH-016A6F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 16A 600VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4566 pcs Duomenų lapas FWH-016A6F.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 48
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 16A
Klasė - Breaking Capacity @ nominalus įtampa 50kA
Patvirtinimai CE, CSA, UR Programos Electrical, Industrial
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
FWH-025A6FR
FWH-025A6FR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 25A 500VAC
Sandelyje: 5881 pcs
parsisiųsti: FWH-025A6FR.pdf
RFQ
FWH-016A6FR
FWH-016A6FR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE CERAMIC 16A 500VAC 3AB 3AG