FWH-010A6F
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
FWH-010A6F Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: FWH-010A6F
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC
Duomenų lapai: FWH-010A6F.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
FWH-010A6F specifikacijos
Dalies numeris FWH-010A6F Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3849 pcs Duomenų lapas FWH-010A6F.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 600V Dydis / Matmenys 0.252" Dia x 1.252" L (6.40mm x 31.80mm)
Serija FWH Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Darbinė temperatūra - Montavimo tipas Holder
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Lydymasis I²t 9.9
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 10A