BSPM3400WE
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM3400WE
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: BSPM3400WE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 286 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 286 pcs
  • Pranešimas
BSPM3400WE specifikacijos
Dalies numeris BSPM3400WE Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 286 pcs Duomenų lapas BSPM3400WE.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 400V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 440V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 400V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BSPM3400WER
BSPM3400WER
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: VARISTOR 400V 40KA MOD PLUG-IN