BSPM3480DLG
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM3480DLG
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: 1.BSPM3480DLG.pdf2.BSPM3480DLG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 275 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 275 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BSPM3480DLG specifikacijos
Dalies numeris BSPM3480DLG Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 275 pcs Duomenų lapas 1.BSPM3480DLG.pdf2.BSPM3480DLG.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 480V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 1.2kV Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 480V 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA