BSPM3480DLGR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM3480DLGR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: 1.BSPM3480DLGR.pdf2.BSPM3480DLGR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 248 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 248 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BSPM3480DLGR specifikacijos
Dalies numeris BSPM3480DLGR Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 248 pcs Duomenų lapas 1.BSPM3480DLGR.pdf2.BSPM3480DLGR.pdf
Serija - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C
Grandinių skaičius 3 Montavimo tipas DIN Rail
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Didžiausias kintamosios srovės įtampa 1.2kV
Energija - Išsamus aprašymas 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block
Dabartinis - "Surge" 40kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BSPM3480WYGR
BSPM3480WYGR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Sandelyje: 219 pcs
parsisiųsti: BSPM3480WYGR.pdf
RFQ
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: VARISTOR 600V 40KA MOD PLUG-IN
Sandelyje: 223 pcs
parsisiųsti: BSPM3600WYGR.pdf
RFQ
BSPM3480DLG
BSPM3480DLG