BSPM3240DLG
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM3240DLG
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: 1.BSPM3240DLG.pdf2.BSPM3240DLG.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 239 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 239 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BSPM3240DLG specifikacijos
Dalies numeris BSPM3240DLG Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 239 pcs Duomenų lapas 1.BSPM3240DLG.pdf2.BSPM3240DLG.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 3
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 240V 40kA Varistor 3 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA