BSPM2275TN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM2275TN
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 580 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 580 pcs
  • Pranešimas
BSPM2275TN specifikacijos
Dalies numeris BSPM2275TN Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 580 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 230V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA