BSPM2240S3G
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM2240S3G
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: 1.BSPM2240S3G.pdf2.BSPM2240S3G.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 287 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 287 pcs
  • Pranešimas
BSPM2240S3G specifikacijos
Dalies numeris BSPM2240S3G Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 287 pcs Duomenų lapas 1.BSPM2240S3G.pdf2.BSPM2240S3G.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 240V 40kA Varistor 2 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA