BSPM2230WE
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM2230WE
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: BSPM2230WE.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 528 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 528 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
BSPM2230WE specifikacijos
Dalies numeris BSPM2230WE Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 230V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 528 pcs Duomenų lapas BSPM2230WE.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 230V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 1
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 275V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 230V 40kA Varistor 1 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA