BSPM2240S3GR
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BSPM2240S3GR
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN
Duomenų lapai: 1.BSPM2240S3GR.pdf2.BSPM2240S3GR.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 332 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 332 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
  • Pranešimas
BSPM2240S3GR specifikacijos
Dalies numeris BSPM2240S3GR Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 332 pcs Duomenų lapas 1.BSPM2240S3GR.pdf2.BSPM2240S3GR.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Serija -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module, Plug-In Terminal Block
Darbinė temperatūra -40°C ~ 80°C Grandinių skaičius 2
Montavimo tipas DIN Rail Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 6 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 240V 40kA Varistor 2 Circuit DIN Rail Module, Plug-In Terminal Block Dabartinis - "Surge" 40kA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BSPM2480S3GR
BSPM2480S3GR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: VARISTOR 480V 40KA MOD PLUG-IN
Sandelyje: 302 pcs
parsisiųsti: BSPM2480S3GR.pdf
RFQ
BSPM3150TNCR
BSPM3150TNCR
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: VARISTOR 120V 40KA MOD PLUG-IN
Sandelyje: 407 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BSPM2240S3G
BSPM2240S3G
apibūdinimas: VARISTOR 240V 40KA MOD PLUG-IN