7.2AMWNA4.0E
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2AMWNA4.0E
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7-2KV 4-0E AMWNA VT
Duomenų lapai: 7.2AMWNA4.0E.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 456 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 456 pcs
  • Pranešimas
7.2AMWNA4.0E specifikacijos
Dalies numeris 7.2AMWNA4.0E Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 456 pcs Duomenų lapas 7.2AMWNA4.0E.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 5.598" L (20.60mm x 142.20mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 7-2AMWNA4-0E Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 4A Klasė -