7.2ABWNA3.15
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2ABWNA3.15
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 3.15A
Duomenų lapai: 1.7.2ABWNA3.15.pdf2.7.2ABWNA3.15.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 407 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 407 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
  • Pranešimas
7.2ABWNA3.15 specifikacijos
Dalies numeris 7.2ABWNA3.15 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 3.15A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 407 pcs Duomenų lapas 1.7.2ABWNA3.15.pdf2.7.2ABWNA3.15.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 1.000" Dia x 5.591" L (25.40mm x 142.00mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 7-2ABWNA3-15 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 3.15A Klasė -