7.2BFGHD100
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2BFGHD100
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7.2KV 100AMP 3" AIR
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 99 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 99 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
3 pcs
  • Pranešimas
7.2BFGHD100 specifikacijos
Dalies numeris 7.2BFGHD100 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE 7.2KV 100AMP 3" AIR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 99 pcs Duomenų lapas
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys -
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė - Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 7-2BFGHD100 Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Lydymasis I²t 190000 Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Saugiklių tipas Cartridge
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 100A