7.2AMWNA0.5E
Bussmann (Eaton)Bussmann (Eaton)
Bussmann (Eaton)
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 7.2AMWNA0.5E
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE 7-2KV 0-5A AMWNA VT
Duomenų lapai: 7.2AMWNA0.5E.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 394 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 394 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
7.2AMWNA0.5E specifikacijos
Dalies numeris 7.2AMWNA0.5E Gamintojas Bussmann (Eaton)
Galimas kiekis 394 pcs Duomenų lapas 7.2AMWNA0.5E.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 7.2kV Dydis / Matmenys 0.811" Dia x 5.598" L (20.60mm x 142.20mm)
Serija - Atsakymo laikas -
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Cartridge, Non-Standard
Kiti vardai 7-2AMWNA0-5E Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Holder Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas Cartridge funkcijos -
Dabartinis įvertinimas 500mA Klasė -