15XABR20
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15XABR20
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE EXPULSION LINK 15KV 20A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
15XABR20 specifikacijos
Dalies numeris 15XABR20 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE EXPULSION LINK 15KV 20A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3226 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys 0.748" Dia x 4.921" L (19.00mm x 125.00mm) Serija -