0LMF03.2HXL
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 0LMF03.2HXL
Gamintojas / Gamintojas: Hamlin / Littelfuse
Prekės aprašymas FUSE CARTRIDGE 3.2A 300VAC
Duomenų lapai: 0LMF03.2HXL.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
100 pcs
  • Pranešimas
0LMF03.2HXL specifikacijos
Dalies numeris 0LMF03.2HXL Gamintojas Hamlin / Littelfuse
apibūdinimas FUSE CARTRIDGE 3.2A 300VAC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 23941 pcs Duomenų lapas 0LMF03.2HXL.pdf
Įtampos įvertinimas - AC 300V Dydis / Matmenys 0.610" Dia x 1.820" L (15.49mm x 46.23mm)
funkcijos - Dabartinis įvertinimas 3.2A