15XABR25
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15XABR25
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
25 pcs
  • Pranešimas
15XABR25 specifikacijos
Dalies numeris 15XABR25 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE EXPULSION LINK 15KV 25A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3188 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys 0.748" Dia x 4.921" L (19.00mm x 125.00mm) Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Fuse Link Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas - funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
15XAB3
15XAB3
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE EXPULSION LINK 15KV 3A