15XABR65
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 15XABR65
Gamintojas / Gamintojas: Bussmann (Eaton)
Prekės aprašymas FUSE EXPULSION LINK 15KV 65A
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
15XABR65 specifikacijos
Dalies numeris 15XABR65 Gamintojas Bussmann (Eaton)
apibūdinimas FUSE EXPULSION LINK 15KV 65A "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3472 pcs Duomenų lapas
Dydis / Matmenys - Serija -
Atsakymo laikas - Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Fuse Link Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Saugiklių tipas - funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Klasė -
Breaking Capacity @ nominalus įtampa - Patvirtinimai -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
170M5952
170M5952
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE SQUARE 250A 1KV RECTANGULAR
Sandelyje: 333 pcs
parsisiųsti: 170M5952.pdf
RFQ
15XABR6
15XABR6
Gamintojai: Bussmann (Eaton)
apibūdinimas: FUSE EXPULSION LINK 15KV 6A
Sandelyje: 4845 pcs
parsisiųsti:
RFQ
15XABR40
15XABR40
apibūdinimas: FUSE EXPULSION LINK 15KV 3A
Sandelyje: 3281 pcs
parsisiųsti:
15XABR15
15XABR15
apibūdinimas: FUSE EXPULSION LINK 15KV 15A
15XP-A
15XP-A
Gamintojai: Amprobe
apibūdinimas: DMM AUTORANGING
parsisiųsti: 15XP-A.pdf
15XABR20
15XABR20
apibūdinimas: FUSE EXPULSION LINK 15KV 20A
FA4H12
FA4H12
apibūdinimas: FUSE CARTRIDGE 12A 15.5KVAC AXL
Sandelyje: 151 pcs
parsisiųsti: FA4H12.pdf
15XP-B
15XP-B
Gamintojai: Amprobe
apibūdinimas: COMPACT DMM W/NCV AND LOGIC TEST
parsisiųsti: 15XP-B.pdf
15XAB3
15XAB3