PCW1J-R24-CAB503L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PCW1J-R24-CAB503L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCW1J-R24-CAB503L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 50K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: PCW1J-R24-CAB503L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
45 pcs
90 pcs
135 pcs
270 pcs
540 pcs
  • Pranešimas
PCW1J-R24-CAB503L specifikacijos
Dalies numeris PCW1J-R24-CAB503L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 50K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 33572 pcs Duomenų lapas PCW1J-R24-CAB503L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Square - 0.874" x 0.874" Face x 0.874" H (22.20mm x 22.20mm x 22.20mm) Serija PC-Slimline
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 50k Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Bulk Kiti vardai PCW1JR24CAB503L
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 50k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W Solder Lug Įvorės sriegis M9 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.945" (24.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PCW1J-R24-KAB104L
PCW1J-R24-KAB104L
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 100K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 5724 pcs
parsisiųsti: PCW1J-R24-KAB104L.pdf
RFQ
PCW1J-R24-BAB502L
PCW1J-R24-BAB502L
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR