PCW1J-R24-CAB102L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCW1J-R24-CAB102L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 1K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: PCW1J-R24-CAB102L.pdf
  • Pranešimas
PCW1J-R24-CAB102L specifikacijos
Dalies numeris PCW1J-R24-CAB102L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 1K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4545 pcs Duomenų lapas PCW1J-R24-CAB102L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius Solder Lug
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Square - 0.874" x 0.874" Face x 0.874" H (22.20mm x 22.20mm x 22.20mm) Serija PC-Slimline
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 1k Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 1k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W Solder Lug Įvorės sriegis M9 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas User Defined
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.945" (24.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)