PCW1J-R24-KAB104L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCW1J-R24-KAB104L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 100K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: PCW1J-R24-KAB104L.pdf
  • Pranešimas
PCW1J-R24-KAB104L specifikacijos
Dalies numeris PCW1J-R24-KAB104L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 100K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5724 pcs Duomenų lapas PCW1J-R24-KAB104L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.920" x 0.874" Face x 0.327" H (23.37mm x 22.20mm x 8.31mm) Serija PC-Slimline
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 100k Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W PC Pins Įvorės sriegis M9 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas Top Adjustment
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.945" (24.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
PCW1J-R24-CAB103L
PCW1J-R24-CAB103L
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 10K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 33624 pcs
parsisiųsti: PCW1J-R24-CAB103L.pdf
RFQ
PCW1J-R24-KAB252L
PCW1J-R24-KAB252L
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: POT 2.5K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Sandelyje: 27318 pcs
parsisiųsti: PCW1J-R24-KAB252L.pdf
RFQ
PCW7
PCW7
Gamintojai: HellermannTyton
apibūdinimas: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 7'
parsisiųsti: PCW7.pdf
PCW5
PCW5
Gamintojai: HellermannTyton
apibūdinimas: CABLE MOD 8P8C PLUG-PLUG 5'
parsisiųsti: PCW5.pdf
PCW1J-R24-KAB103L
PCW1J-R24-KAB103L