PCW1J-R24-BAB104L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
PCW1J-R24-BAB104L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: PCW1J-R24-BAB104L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 100K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: PCW1J-R24-BAB104L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
270 pcs
  • Pranešimas
PCW1J-R24-BAB104L specifikacijos
Dalies numeris PCW1J-R24-BAB104L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 100K OHM 3/4W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32120 pcs Duomenų lapas PCW1J-R24-BAB104L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.920" x 0.874" Face x 0.327" H (23.37mm x 22.20mm x 8.31mm) Serija PC-Slimline
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 100k Galia (vatais) 0.75W, 3/4W
Pakuotė Tray Kiti vardai PCW1JR24BAB104L
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Išsamus aprašymas 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.75W, 3/4W PC Pins Įvorės sriegis M9 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas Top Adjustment
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.945" (24.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)