91R2A-R22-D10/D10L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 91R2A-R22-D10/D10L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LOG
Duomenų lapai: 91R2A-R22-D10/D10L.pdf
  • Pranešimas
91R2A-R22-D10/D10L specifikacijos
Dalies numeris 91R2A-R22-D10/D10L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 1K OHM 1/4W PLASTIC LOG "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5016 pcs Duomenų lapas 91R2A-R22-D10/D10L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Logarithmic
Dydis - kūnas Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 91
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 1k Galia (vatais) 0.25W, 1/4W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 2 Montavimo tipas Panel Mount
Išsamus aprašymas 1k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.25W, 1/4W PC Pins Įvorės sriegis M10 x 0.75
Pastatytas jungiklis None Reguliavimo tipas Side Adjustment
Pavaros tipas Slotted Pavaros ilgis 0.866" (22.00mm)
Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)