91R2A-R22-B15/B15L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 91R2A-R22-B15/B15L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: 91R2A-R22-B15/B15L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
270 pcs
  • Pranešimas
91R2A-R22-B15/B15L specifikacijos
Dalies numeris 91R2A-R22-B15/B15L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 10K OHM 1/2W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 14595 pcs Duomenų lapas 91R2A-R22-B15/B15L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 91
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 10k Galia (vatais) 0.5W, 1/2W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 2 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 10k Ohm 2 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 0.5W, 1/2W PC Pins
Įvorės sriegis M10 x 0.75 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.866" (22.00mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)