91R1D-R22-B20L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 91R1D-R22-B20L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR
Duomenų lapai: 91R1D-R22-B20L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
270 pcs
  • Pranešimas
91R1D-R22-B20L specifikacijos
Dalies numeris 91R1D-R22-B20L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 100K OHM 1W PLASTIC LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31614 pcs Duomenų lapas 91R1D-R22-B20L.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±1000ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 91
Rotacija 300° Atspari medžiaga Conductive Plastic
Atsparumas (omai) 100k Galia (vatais) 1W
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 100k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Conductive Plastic 1W PC Pins
Įvorės sriegis M10 x 0.75 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.866" (22.00mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)