91R1D-R16-A13L
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
91R1D-R16-A13L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 91R1D-R16-A13L
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR
Duomenų lapai: 91R1D-R16-A13L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
495 pcs
  • Pranešimas
91R1D-R16-A13L specifikacijos
Dalies numeris 91R1D-R16-A13L Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas POT 5K OHM 2W CERMET LINEAR "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 27082 pcs Duomenų lapas 91R1D-R16-A13L.pdf
Tolerancija ±10% Nutraukimo stilius PC Pins
Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C Taper Linear
Dydis - kūnas Rectangular - 0.687" x 0.625" Face x 0.687" H (17.45mm x 15.88mm x 17.45mm) Serija 91
Rotacija 300° Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas (omai) 5k Galia (vatais) 2W
Pakuotė Bulk Apsisukimų skaičius 1
Gaujų skaičius 1 Montavimo tipas Panel Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Cermet 2W PC Pins
Įvorės sriegis M10 x 0.75 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Slotted
Pavaros ilgis 0.630" (16.00mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)