70F156AI-RC
Bourns, Inc.Bourns, Inc.
Bourns, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: 70F156AI-RC
Gamintojas / Gamintojas: Bourns, Inc.
Prekės aprašymas FIXED IND 1.5UH 1.443A 96 MOHM
Duomenų lapai: 70F156AI-RC.pdf
  • Pranešimas
70F156AI-RC specifikacijos
Dalies numeris 70F156AI-RC Gamintojas Bourns, Inc.
apibūdinimas FIXED IND 1.5UH 1.443A 96 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5744 pcs Duomenų lapas 70F156AI-RC.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±10%
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.160" Dia x 0.250" L (4.06mm x 6.35mm)
Ekranavimas Unshielded Serija 70F
Reitingai - Q @ Freq 42 @ 7.9MHz
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Axial
Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiaga - branduolys Iron
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 7.9MHz
Induktyvumas 1.5µH Aukštis - sėdi (maks.) -
Dažnis - savarankiškas rezonansas 102MHz Išsamus aprašymas 1.5µH Unshielded Wirewound Inductor 1.443A 96 mOhm Max Axial
DC rezistorius (DCR) 96 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 1.443A
Dabartinis - sodrumas -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
70F153AI-RC
70F153AI-RC
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 1.5MH 63MA 37.2 OHM TH
Sandelyje: 4939 pcs
parsisiųsti: 70F153AI-RC.pdf
RFQ
70F156AI
70F156AI
Gamintojai: Bourns, Inc.
apibūdinimas: FIXED IND 1.5UH 1.443A 96 MOHM