MPC5BWDW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
MPC5BWDW12.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5BWDW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPC5BWDW12.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
MPC5BWDW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC5BWDW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 37272 pcs Duomenų lapas MPC5BWDW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Kiti vardai 492-1554
MPC5BWDW120
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Millicandela Reitingas 15mcd
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks Objektyvo skaidrumas Diffused
Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Objektyvo spalva Blue
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Lempos spalva Blue
Apsauga nuo įsilaužimo - funkcijos -
Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Diffused 45° 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm) Dabartinis 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC5BWTW12.0
MPC5BWTW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Sandelyje: 31093 pcs
parsisiųsti: MPC5BWTW12.0.pdf
RFQ
MPC5BWCW12.0
MPC5BWCW12.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
Sandelyje: 31834 pcs
parsisiųsti: MPC5BWCW12.0.pdf
RFQ
MPC5BWD
MPC5BWD
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
parsisiųsti: MPC5BWD.pdf
MPC5BWTW12.0-CC
MPC5BWTW12.0-CC
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM BLUE TINT 12"
parsisiųsti: MPC5BWTW12.0-CC.pdf
MPC5BWD5V
MPC5BWD5V
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM BLU DIFF 5VDC
parsisiųsti: MPC5BWD5V.pdf
MPC5BWDW12.0-CC
MPC5BWDW12.0-CC
apibūdinimas: LED ASSY PNL 5MM GN WTR CLR 6"
parsisiųsti: MPC5BWDW12.0-CC.pdf
MPC5BWT
MPC5BWT
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 30MCD BLUE
parsisiųsti: MPC5BWT.pdf
MPC5GC
MPC5GC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 568NM 40MCD GRN
parsisiųsti: MPC5GC.pdf
MPC5BCW35.0
MPC5BCW35.0
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
parsisiųsti: MPC5BCW35.0.pdf
MPC5BWC
MPC5BWC
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 25MCD BLUE
parsisiųsti: MPC5BWC.pdf
MPC5GCW12.0
MPC5GCW12.0
apibūdinimas: LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V