MPC5GCW12.0
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5GCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V
Duomenų lapai: MPC5GCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPC5GCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC5GCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas LED PANEL INDICATOR GRN 2.1V "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 39716 pcs Duomenų lapas MPC5GCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Įtampa 2.1V
Žiūrėjimo kampas 35° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 40mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Green Clear 35° 2.1V 30mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 30mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC5GD
MPC5GD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 565NM