MPC5BCW35.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5BCW35.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
Duomenų lapai: MPC5BCW35.0.pdf
  • Pranešimas
MPC5BCW35.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC5BCW35.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 32961 pcs Duomenų lapas MPC5BCW35.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 568nm Green, 625nm Red Įtampa 2.1V Green, 2V Red
Žiūrėjimo kampas 45° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 35" (889.00mm) Serija -
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 8mcd Green, 6mcd Red Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Diffused Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva White "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Green, Red Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Green, Red Diffused 45° 2.1V Green, 2V Red 20mA Green, 20mA Red Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 35" (889.00mm)
Dabartinis 20mA Green, 20mA Red