MPC5BWCW12.0
Bivar, Inc.Bivar, Inc.
Bivar, Inc.
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MPC5BWCW12.0
Gamintojas / Gamintojas: Bivar, Inc.
Prekės aprašymas PNL MNT BLUE W/WIRE 12"
Duomenų lapai: MPC5BWCW12.0.pdf
  • Pranešimas
MPC5BWCW12.0 specifikacijos
Dalies numeris MPC5BWCW12.0 Gamintojas Bivar, Inc.
apibūdinimas PNL MNT BLUE W/WIRE 12" "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 31834 pcs Duomenų lapas MPC5BWCW12.0.pdf
Bangos ilgis - didžiausias 430nm Įtampa 4V
Žiūrėjimo kampas 20° Įveskite LED
Nutraukimo stilius Wire Leads - 12" (304.80mm) Serija MPC5
Reitingai Vf (Typ), If (Max) Panel Cutout Forma Round
Panel Cutout Matmenys 0.32" (8.13mm) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Reitingas 25mcd Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 10 Weeks
Objektyvo skaidrumas Clear Objektyvo stilius / dydis Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4)
Objektyvo spalva Colorless "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Lempos spalva Blue Apsauga nuo įsilaužimo -
funkcijos - Išsamus aprašymas LED Panel Indicator Blue Clear 20° 4V 25mA Round with Domed Top, 5mm (T-1 3/4) Wire Leads - 12" (304.80mm)
Dabartinis 25mA
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
MPC5BCW35.0
MPC5BCW35.0
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: IND METAL PNL 5MM HER/GN WH DIFF
Sandelyje: 32961 pcs
parsisiųsti: MPC5BCW35.0.pdf
RFQ
MPC5BWD
MPC5BWD
Gamintojai: Bivar, Inc.
apibūdinimas: PNL MNT W/ WIRE 430NM 15MCD BLUE
Sandelyje: 61210 pcs
parsisiųsti: MPC5BWD.pdf
RFQ
MPC5BCW18.0
MPC5BCW18.0