ACS733KLATR-65AB-T
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ACS733KLATR-65AB-T
Gamintojas / Gamintojas: Allegro MicroSystems, LLC.
Prekės aprašymas AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH
Duomenų lapai: ACS733KLATR-65AB-T.pdf
  • Pranešimas
ACS733KLATR-65AB-T specifikacijos
Dalies numeris ACS733KLATR-65AB-T Gamintojas Allegro MicroSystems, LLC.
apibūdinimas AUTOMOTIVE GRADE HIGH BANDWIDTH "Lead Free Status / RoHS" statusas
Galimas kiekis 45118 pcs Duomenų lapas ACS733KLATR-65AB-T.pdf
Įtampa - tiekimas 3.14 V ~ 3.46 V Serija Automotive, AEC-Q100
Jutiklio tipas Hall Effect, Differential Jautrumas 20mV/A
Atsakymo laikas 200ns Polarizacija Bidirectional
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Išvestis Ratiometric, Voltage Kiti vardai 620-1990-2
ACS733KLATR-65AB-T-ND
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C Kanalų skaičius 1
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 3 (168 Hours)
Tiesiškumas ±0.5% Dažnumas 1MHz
Matavimui AC/DC Išsamus aprašymas Current Sensor 65A 1 Channel Hall Effect, Differential Bidirectional 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Dabartinis - tiekimas (maks.) 35mA Dabartinis - jausmas 65A
Tikslumas ±1.7%