SWT-0.83-248
AlfaMag Electronics (AMGIS)AlfaMag Electronics (AMGIS)
SWT-0.83-248 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SWT-0.83-248
Gamintojas / Gamintojas: AlfaMag Electronics (AMGIS)
Prekės aprašymas FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM
Duomenų lapai: SWT-0.83-248.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
200 pcs
  • Pranešimas
SWT-0.83-248 specifikacijos
Dalies numeris SWT-0.83-248 Gamintojas AlfaMag Electronics (AMGIS)
apibūdinimas FIXED IND 248UH 830MA 600 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 24774 pcs Duomenų lapas SWT-0.83-248.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.591" L x 0.591" W (15.00mm x 15.00mm)
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai SWT0.83248
TE2103
Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Iron Powder Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 15 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 10kHz
Induktyvumas 248µH Aukštis - sėdi (maks.) 0.346" (8.80mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas - Išsamus aprašymas 248µH Unshielded Toroidal Inductor 830mA 600 mOhm Radial
DC rezistorius (DCR) 600 mOhm Dabartinis įvertinimas 830mA