SSL015PC2DC012N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SSL015PC2DC012N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015PC2DC012N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 15POS 30AWG 12 INCHES
Duomenų lapai: SSL015PC2DC012N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 769 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 769 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
SSL015PC2DC012N specifikacijos
Dalies numeris SSL015PC2DC012N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 15POS 30AWG 12 INCHES "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 769 pcs Duomenų lapas SSL015PC2DC012N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 2-1589455-7
2-1589455-7-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) Not Applicable Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)