SSL015PC2DC008N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SSL015PC2DC008N Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015PC2DC008N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 15POS 30AWG 8IN
Duomenų lapai: SSL015PC2DC008N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 492 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 492 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
SSL015PC2DC008N specifikacijos
Dalies numeris SSL015PC2DC008N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 15POS 30AWG 8IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 492 pcs Duomenų lapas SSL015PC2DC008N.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 2-1589455-5
2-1589455-5-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 0.667' (203.20mm, 8.00") "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 0.667' (203.20mm, 8.00")