SSL015PC2DC012
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
SSL015PC2DC012 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015PC2DC012
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 15POS 30AWG 12IN
Duomenų lapai: SSL015PC2DC012.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 813 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 813 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
10 pcs
  • Pranešimas
SSL015PC2DC012 specifikacijos
Dalies numeris SSL015PC2DC012 Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 15POS 30AWG 12IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 813 pcs Duomenų lapas SSL015PC2DC012.pdf
Naudojimas - Ekranavimas Unshielded
Serija DUALOBE, Nanonics Pikis - jungtis -
Pikis - kabelis - Kiti vardai 2-1589455-6
2-1589455-6-ND
Eilučių skaičius 1 Pozicijų skaičius 15
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
Ilgis 1.00' (304.80mm) "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos - Išsamus aprašymas 15 Position Cable Assembly Rectangular Plug to Individual Wire Leads 1.00' (304.80mm)