SSL015PC2DC006N
Agastat Relays / TE ConnectivityAgastat Relays / TE Connectivity
Agastat Relays / TE Connectivity
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: SSL015PC2DC006N
Gamintojas / Gamintojas: Agastat Relays / TE Connectivity
Prekės aprašymas CONN PLUG 15POS 30AWG 6IN
Duomenų lapai: SSL015PC2DC006N.pdf
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 547 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 547 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
5 pcs
  • Pranešimas
SSL015PC2DC006N specifikacijos
Dalies numeris SSL015PC2DC006N Gamintojas Agastat Relays / TE Connectivity
apibūdinimas CONN PLUG 15POS 30AWG 6IN "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 547 pcs Duomenų lapas SSL015PC2DC006N.pdf
Vielos matuoklis 30 AWG Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Wire Leads "Shell" dydis, jungties išdėstymas -
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija DUALOBE, Nanonics
Pakuotė Bulk Kiti vardai 2-1589455-4
2-1589455-4-ND
Darbinė temperatūra - Eilučių skaičius 1
Pozicijų skaičius 15 Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija Mating Side, Female Screwlock funkcijos -
Išsamus aprašymas 15 Position D-Sub Plug, Male Pins Connector Dabartinis įvertinimas -