AISC-0603-R0068J-T
Abracon CorporationAbracon Corporation
AISC-0603-R0068J-T Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: AISC-0603-R0068J-T
Gamintojas / Gamintojas: Abracon Corporation
Prekės aprašymas FIXED IND 6.8NH 700MA 95 MOHM
Duomenų lapai: 1.AISC-0603-R0068J-T.pdf2.AISC-0603-R0068J-T.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
AISC-0603-R0068J-T specifikacijos
Dalies numeris AISC-0603-R0068J-T Gamintojas Abracon Corporation
apibūdinimas FIXED IND 6.8NH 700MA 95 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 480374 pcs Duomenų lapas 1.AISC-0603-R0068J-T.pdf2.AISC-0603-R0068J-T.pdf
Įveskite Wirewound Tolerancija ±5%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.071" L x 0.044" W (1.80mm x 1.12mm)
Ekranavimas Unshielded Serija AISC-0603
Reitingai - Q @ Freq 29 @ 250MHz
Pakuotė Cut Tape (CT) Paketas / dėžutė Nonstandard
Kiti vardai 535-10455-1 Darbinė temperatūra -40°C ~ 125°C
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ceramic Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Induktyvumo dažnumas - bandymas 250MHz
Induktyvumas 6.8nH Aukštis - sėdi (maks.) 0.040" (1.02mm)
Dažnis - savarankiškas rezonansas 6GHz Išsamus aprašymas 6.8nH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 95 mOhm Max Nonstandard
DC rezistorius (DCR) 95 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 700mA